6 Underground izle Türkçe altyazı 2019. Eğlenceli dakikalar yanı sıra birden aksiyon ve gerilime dönüşen bir yapıt. İtalya'ın eşsiz el değmemiş güzelliklerini arka planında barındıran film aksiyon severlerin beğenisine sunuldu. 

Yeni bir tür aksiyon kahramanı ile tanışın. İzlenemeyen altı ajan, tamamen şebekeden uzak. Geleceği değiştirebilmek için geçmişlerini gömdüler. 6 Underground, Michael Bay tarafından yönetilen ve Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından yazılan 2019 Amerikan aksiyon gerilim filmidir. Filmde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins, Ben Hardy ve Dave Franco rol alıyor. Bay, filmi uzun süredir iş ortağı olan Ian Bryce ve Skydance'den David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger ile birlikte çekti. 6 Underground prömiyeri 10 Aralık 2019'da New York City'deki The Shed'de yapıldı ve 13 Aralık 2019'da Netflix tarafından yayınlandı.

Neodim mıknatıslar icat ederek servetini kazanan isimsiz bir Amerikalı milyarder ve hayırsever olan Orta Asya ülkesi Turgistan'daki acımasız bir rejimin dehşetine tanık olduktan dört yıl sonra, suçluları ve teröristleri alt etmek için anonim bir kanunsuz ekip oluşturmak için kendi ölümünü taklit eder. hükümetler dokunmayacak. Şimdi "Bir" olarak bilinen, geçmişlerini terk etmeleri ve davasına "hayalet" olarak katılmaları için beş kişiyi daha işe alıyor: İki, bir casus; Üç, bir kiralık katil; Dört, bir parkur koşucusu ve hırsız; Beş, bir doktor; ve Altı, bir sürücü. İtalya'nın Floransa kentindeki ilk görevlerinde ekip, Turgistan'ın dört generalinin avukatını, Mafya ve polis tarafından kovalarken yeşil bir Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio ile şehri geçmeden önce öldürür. Kaçmayı başardıkları sırada altı kişi öldürüldü. Günler sonra One, eski bir Delta Force keskin nişancısı olan ve hayatta kalanların Afganistan'daki emirler nedeniyle ekibini kurtaramamasından dolayı suçluluk duyan Blaine'i işe alır ve onu "Yedi" olarak yeniden adlandırır. Turgistan diktatörü Rovach Alimov'un hükümetini devirmek ve Ölüler Günü'nde tutuklu kardeşi Murat'ı ülkenin yeni lideri olarak görevlendirmek için bir darbe düzenleme görevi planlanıyor. İki'nin Murat'ı gönülsüzce yakaladığı ve Hayalet olmadan önce Rovach'a geri verdiği ortaya çıkar. Ekip, Rovach'ın Las Vegas'taki generallerine suikast düzenler ve Murat'ı Hong Kong'tan başarılı bir şekilde çıkarır, ancak One'ın protestolarına rağmen Seven müdahale edene kadar Dört neredeyse öldürülür. Bir ve Yedi arasında, Bir'in insanları geride bırakmaya istekli olduğuna dair bir tartışmanın ardından Hayaletler, anonimlik kodlarını kırar ve birbirlerinin adlarını açıklar. Turgistan'da Bir, Rovach'ın konuşması sırasında Murat'ın halkın sesini duyurmak için devlet televizyon kanalını hackleyerek planını harekete geçirir. Murat'ın hazırlıksız konuşması vatandaşları isyan etmeye teşvik ederken, şehirdeki stratejik patlamalar Rovach'ı özel yatına tahliye etmeye zorlar ve Murat sarayı işgal eder. Hayaletler yatta fırtınalar estirir ve Bir, korumaları etkisiz hale getirmek için manyetik bir darbe uygular. Yat okyanusun ortasında hareketsiz kaldığında, Biri, Rovach'ı yakalamak yerine Four'u bir uşaktan kurtarmaya karar verir. Rovach, rejiminden kaçan mültecileri beslemek için onu sınırın yanına bırakan Murat ve Hayaletler tarafından komuta edildiğini keşfetmek için helikopterle kaçar. Devrimin ardından Murat, Turgistan'ın yeni başkanı olur ve hayaletler bir kez daha ihtiyaç duyulana kadar yollarını ayırır. İki ve Üç, bir ilişki başlatır, Dört ve Beş ve Bir, New York'a gider ve bir sonraki görevde ölmesi halinde servetini devredeceği oğlunu görür.

Gerilim filmi izle 2019 yapımı diziayda.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 999
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Gerilim, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

6 Underground filmi hakkında ne dediler?

6 Underground yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece