Antlers izle Türkçe altyazı. İzole edilmiş Oregon kasabasında, bir ortaokul öğretmeni ve şerif erkek kardeşi, karanlık sırları kendilerinden önce gelen efsanevi bir atadan kalma yaratıkla korkunç karşılaşmalara yol açan esrarengiz öğ

Her sınıfta olan içine kapanık ve kimseyle konuşmayan bir öğrenci vardır. Antlers filmi, içine kapanık ve gizem dolu bir öğrenciyi başrole alıyor. Genç öğretmen, içine kapanık öğrenciye yakınlaşıp, ona yardımcı olmak istemektedir. Öğretmen öğrenciyle iletişim kurup, içine kapanıklığının sebebini öğrenir. Babasının ve kardeşinin ölümüne sebep olacak bilgiler bilen öğrenci, öğretmeni tarafından yardım almaya başlar.

Antlers, Scott Cooper tarafından yönetilen ve Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane ve Amy Madigan'ın başrollerini paylaştığı yeni bir doğaüstü korku filmi. Küçük bir Oregon kasabasında bir okul öğretmeni ve polis memuru erkek kardeşi, öğrencilerinden birinin doğaüstü bir yaratığı sakladığına ikna olurlar. C. Henry Chaisson, Nick Antosca ve Cooper tarafından yazılan senaryo, ilk olarak Ocak 2019'da Guernica dergisinde yayınlanan Antosca'nın kısa öyküsü "The Quiet Boy" dan uyarlandı. [1] Searchlight Pictures tarafından 19 Şubat 2021'de yayınlanması planlanıyor. 

Korku filmi izle 2020 Antlers diziay film keyfi.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2020
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 240
Ortalama 0 dk. Kategori Gizem, Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Antlers filmi hakkında ne dediler?

Antlers yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece