Fantastic Beasts 3

Fantastik Canavarlar 3

Fantastik Canavarlar 3 izle Türkçe altyazı. Fantastik Canavarlar 3 izle Türkçe dublaj. Fantastik Canavarlar'ın nerede bulundukları ve neler olduklarını konu edinen ödüllü film, Covid virüsü nedeniyle 12 Kasım 2021'e ertelendi.

Johnny Depp'i daha önce oynadığı Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti filminde ve devamında yaptığı etkiyi herkes biliyordur. Bu ünlü ve bilindik bir oyuncunun Fantastic Beasts 3 adlı filmle başrol oynaması filmi izlemeden önce bile insanı cezbediyor. Fantastik Canavarlar 3 filmi, Harry Potter filminin bir alt parçası mevkidedir. Rowling'in "Rehber" kitabından uyarlanarak çekilen film, ilk gösterimini 2016 yılında yapmıştır. Filmin çokca ödülü de bulunmasıyla beraber izleyicilerin beğenisini tolayıp, devamının gelmesi için yapımcılara baskıda bulunmuş ve geri yanıtını almıştır. Esasında 16 Mart 2020'de çıkması gereken film, Covid yüzünden 12 Kasım 2021'de çıkması planlanıyor.

Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar? David Yates tarafından yönetilen 2016 yapımı bir fantastik film. Bir İngiliz ve Amerikan yapımı ortak yapım olan bu, Harry Potter film serisinin bir parçası ve ön bölümüydü. J. K. Rowling tarafından, aynı adlı 2001 "rehber kitabından" esinlenerek, ilk senaryo yazımında üretildi ve yazıldı. Filmde Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Samantha Morton, Jon Voight, Carmen Ejogo ve Colin Farrell'in yer aldığı bir kadro yer alıyor. Fantastik Canavarlar film serisinin ilk bölümü ve Harry Potter filmleriyle başlayan Büyücü Dünyası serisinin dokuzuncu bölümüdür. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? 10 Kasım 2016'da New York'ta prömiyerini yaptı ve 18 Kasım 2016'da dünya çapında 3 boyutlu, IMAX 3D 4K Lazer, 4DX ve diğer geniş formatlı sinemalarda gösterime girdi. Eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında 814 milyon dolar hasılat elde ettikten sonra ticari bir başarıya imza attı ve 2016'nın en yüksek gelir elde eden sekizinci filmi oldu. Film, En İyi İngiliz Filmi de dahil olmak üzere beş BAFTA'ya aday gösterildi ve En İyi Prodüksiyon Tasarımı ödülünü kazandı. İki Akademi Ödülü'ne aday gösterildi ve En İyi Kostüm Tasarımı ödülünü alarak Akademi Ödülü'nü kazanan ilk Büyücü Dünyası filmi oldu. [9] İlk devam filmi Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 16 Kasım 2018'de yayınlandı. Henüz adı açıklanmayan ikinci bir devam filminin çekimleri 2020 baharında başlayacak ve Kasım 2021'de vizyona girecek. 16 Mart 2020'de, aynı gün çekimler başlayacaktı, COVID-19 salgını Warner Bros.'u prodüksiyonu ertelemeye sevk etti. 

Bilim kurgu filmi izle yabancidiziizlesene keyfiyle.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2021
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 360
Fantastic Beasts 3 oyuncuları Tümünü Göster
Ortalama 0 dk. Kategori Aile, Fantastik, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Fantastic Beasts 3 filmi hakkında ne dediler?

Fantastic Beasts 3 yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece