The Lovebirds izle Türkçe altyazı - The Lovebirds 2020 izle. Ayrılma aşamasında olan iki çiftin tanık oldukları bir cinayetle hayatları tamamen değişir. Kendilerini temize çıkarmak için birlik olmak zorunda kalan ikili için öncelik barışmak olacaktır. 

Ayrılmak üzerer olan fakat ayrılmak istemeyen çift, aniden sırlar içinde bir cinayetin içinde bulurlar kendilerini. Cinayeti üzerlerinden atıp, masum olduklarını kanıtlamaya çalışırken birbirlerine yeniden bağlanmaya başlarlar. Hem ilişkiyi yoluna sokmak hem de masum olduklarını kanıtlamak epey zor olacaktır.

Muhabbet kuşları, Michael Showalter tarafından Aaron Abrams ve Brendan Gall'un senaryosundan yönetilen 2020 Amerikan romantik komedi filmi ve Abrams, Gall ve Martin Gero'nun hikayesi. Film, Issa Rae ve Kumail Nanjiani'nin yanı sıra Paul Sparks, Anna Camp ve Kyle Bornheimer'ı canlandırıyor ve bir cinayete tanık olduktan sonra kaçan bir çiftin peşinden gidiyor. Başlangıçta Paramount Pictures tarafından 3 Nisan 2020'de bir tiyatro gösterimi yapılması planlanan film, dünya çapında COVID-19 pandemik kapanış tiyatroları nedeniyle ertelendi. Daha sonra hakları, filmi 22 Mayıs 2020'de dijital olarak yayınlayan Netflix'e satıldı. Rae ve Nanjiani'nin performansları övülmesine rağmen film eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı.

Romantik dram filmleri izle diye aratanlar The LoveBirds tam onlara göre.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2020
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 364
Ortalama 0 dk. Kategori Aksiyon, Gizem, Komedi, Romantik, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Lovebirds filmi hakkında ne dediler?

The Lovebirds yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece