The Way Back

Dönüş Yolu

The Way Back izle Türkçe altyazı. The Way Back izle Türkçe dublaj. Eski, ünlü bir basketbolcu olup sonradan sönen adam Jack, ailesini kaybettikten sonra alkol bağımlılığına yakalanmıştır. Bağımlılıktan tekrar basketbol sayesinde kurtulacak gibi gözüküyor.

Eski zamanlarda bir basketbol oyuncusu olan Jack, eşini ve ailesini kaybetmiş bir adamdır. Bu olaylar sonrası bir bağımlı olan Jack, farklı ırklardan genç adamların bir araya gelip basketbol oynadığı bir ortama katılıp, isteksiz olsa da koçluk yapmaya başlar. Koçluk yaparken basketbol ruhu ve zevkini geri kazanmaya başlayan Jack, bu vakitte tekrar bir şeyleri kaybedip bağımlı olduğu şeylere geri dönmemek için mücadele edecektir. Jack'i Batman vs Superman filmi başrolünde oynayan Ben Affleck oynuyor.

Halloween Kills, David Gordon Green'in yönettiği ve Green, Danny McBride ve Scott Teems'in yazdığı bir Amerikan slasher filmi. Film, 2018'in Cadılar Bayramı'nın devamı ve Cadılar Bayramı serisinin on ikinci taksiti. Filmde Jamie Lee Curtis ve Nick Castle, Laurie Strode ve Michael Myers rolünü tekrar canlandırırken, James Jude Courtney de Myers'ı canlandırıyor. Judy Greer, Andi Matichak, Kyle Richards, Nancy Stephens ve Charles Cyphers, 2018 ve 1978 filmlerinden rollerini tekrarlıyorlar, Anthony Michael Hall ve Robert Longstreet de oyuncu kadrosuna katılıyor. Film, Jason Blum tarafından Malek Akkad ve Bill Block ile birlikte Blumhouse Productions bayrağı aracılığıyla çekildi. 2018 filminin piyasaya sürülmesinden önce, Haziran 2018'deki McBride, kendisinin ve Green'in arka arkaya vurulacak iki film çekmeyi amaçladıklarını doğruladı ve ilk filme tepkiyi beklerken buna karşı karar verdi. Şubat 2019'a kadar Teems senaryoyu birlikte yazmak için kiralandı. Filmin adı, devam filmi ile birlikte Temmuz 2019'da açıklandı. Başlıca fotoğrafçılık Eylül 2019'da Kuzey Karolina, Wilmington'da başladı. Halloween Kills'in 15 Ekim 2021'de Amerika Birleşik Devletleri'nde Universal Pictures tarafından yayınlanması planlanıyor. Üçüncü bir devam filmi olan Halloween Ends, 14 Ekim 2022'de yayınlanacak.

Spor dram filmi izle yabancidiziizlesene keyfiyle.

 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2020
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 318
The Way Back oyuncuları Tümünü Göster
Ortalama 108 dk. Kategori Dram, Spor

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Way Back filmi hakkında ne dediler?

The Way Back yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece