Wendy

Peter Pan

Peter Pan izle Türkçe altyazı 2020. Wendy izle Türkçe altyazı Dram izle. Kendini gizemli bir adada bulan Wendy'in serüvenlerini ekranlara taşıyan macera filmi. Yaşamın dondurulduğu ve büyümenin engellendiği bir adaya düşen Wendy bununla başedebilmek için yeni serüvenlere atılır. Peter Pan'dan uyarlanan film 28 Şubat'ta vizyona girmesi bekleniyor. 

Çocukluğumuzdan bildiğimiz biz kitaptan alıntı olan Wendy, Peten Pan'ın gerçek ismidir. Peter Pan hikayesinden alıntı olan Wendy filmi, gizemli ve ıssız bir adaya hapsolur. Ada'da zaman geçmez, yaşlılık diye bir şey mümkün olmaktadır. Tüm bunların farkında varan Wendy, hem kendisini kurtarmak için bir düzen kurar, hem de ailesi için mücadele eder.

Wendy, Zehlin ve Eliza Zeitlin'in senaryosundan Benh Zeitlin'in yönettiği 2020 Amerikan fantastik drama filmi. Filmde Devin France, Yashua Mack, Gage Naquin, Gavin Naquin, Ahmad Cage, Krzysztof Meyn ve Romyri Ross yer alıyor. J. M. Barrie'nin Peter Pan'in yeniden hayal edilmesi amaçlanmıştır. Wendy dünya prömiyerini 26 Ocak 2020'de Sundance Film Festivali'nde gerçekleştirdi ve 28 Şubat 2020'de Searchlight Pictures tarafından serbest bırakıldı.

DiziAy'da Peten Pan filmi izle. Diziay'ın sunduğu Wendy macera filmi izle.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2020
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 194
Wendy oyuncuları Tümünü Göster
Ortalama 112 dk. Kategori Dram, Fantastik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Wendy filmi hakkında ne dediler?

Wendy yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece